łazienka w brązach i beżach jakie dodatki

Łazienka w brązach i beżach – jakie dodatki?

Wybierając kolorystykę łazienki, często decydujemy się na stonowane barwy. Brązy i beże są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie spokój i harmonię. Jednak aby uzyskać naprawdę piękny efekt, warto dobrać odpowiednie dodatki. W tym artykule przedstawimy kilka pomysłów na to, jak udekorować łazienkę w brązach i beżach.

Kolorowe akcenty

Aby nadać łazience charakteru, można postawić na kolorowe akcenty. Wystarczy kilka drobiazgów w intensywnym kolorze, by całość nabrała zupełnie nowego charakteru. Można postawić na różnego rodzaju dekoracje, takie jak obrazy czy plakaty. Dobrym pomysłem będzie też zastosowanie kolorowych ramek do lustra lub innych elementów wyposażenia.

Dodatki z naturalnych materiałów

Jeśli chcemy podkreślić naturalny charakter łazienki, warto postawić na dodatki z naturalnych materiałów. Doskonale sprawdzi się tu drewno lub wiklina. Drewniane meble lub akcesoria bardzo dobrze prezentują się w połączeniu z brązami i beżami. Wiklinowe kosze mogą służyć jako praktyczne schowki na różnego rodzaju drobiazgi.

Ozdoby ze szkła

Szklana bielizna lub ozdoby ze szkła to doskonałe rozwiązanie do łazienek urządzonych w brązie i beżu. Szklana bielizna może mieć różne formy – od prostokątnych po okrągłe – a jej kolor może być dopasowany do reszty wnętrza. Ozdoby ze szkła mogą mieć również różne formy – od geometrycznych po organiczne – a ich kolorystyka może być dowolna.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne to doskonały sposób na to, by nadać łazience osobistego charakteru. Można postawić na tapety lub obrazy o tematyce morskiej albo florystycznej, co bardzo dobrze prezentować się będzie w połączeniu z bronzami i beżami. Innym pomysłem jest zastosowanie fototapet albo nadruku na szybie – np. grafiki przedstawiajacej morze albo las deseniowanymi liścmi drzewa.

Odpowiednia oświetlenie

Ostatni element, który warto wziąć pod uwagę przy urzadzeniu łazienki w bronzach i beżach to oswietlenie. Dobrym pomyslem bedzie zastosowanie lamp sufitowych albo stojacych o delikatnym blasku oraz punktowego oswietlenia LED-owego umieszonego np. nad lustrem albo obok wanna czy umywalki. Dziêki temu ca³e pomieszczenie nabierze intymnego charakteru i stanie sie idealnym miejscem relaksu i odpoczynku po ciê¿kim dniu pracy.

Podsumowanie

Brontze i be¿e sa idealnymi barwami do urzadzenia ³azienki – sa one stonowane i harmonijne oraz pasuj¹ do wiêkszosci stylu aran¿acji ³azienek – od rustykalnych po nowoczesne. Aby urozmaiciæ taki wnêtrze warto postawiæ na dodatki – takie jak kolorowe akcenty, dekoracje ze szk³a czy ozdoby ³cienne – oraz odpowiednie oswietlenie – aby ca³o¶æ nabra³a intymnego charakteru i sta³a siê idealnym miejscem relaksacji po ciê¿kim dniu pracy.


Opublikowano

in

by

Tags: