szare ściany białe meble jakie dodatki

Jakie dodatki do szarych ścian i białych mebli?

Wybór odpowiednich dodatków do wnętrza jest niezwykle ważny. Szare ściany i białe meble to klasyczne połączenie, które można uzupełnić o różnorodne akcenty. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jakie dodatki pasują do szarych ścian i białych mebli.

Hook:

Czy wiesz, jakie dodatki pasują do szarych ścian i białych mebli? Odpowiednio dobrane akcenty mogą zdziałać cuda! Przyjrzyjmy się bliżej temu, jakie elementy dekoracyjne warto wykorzystać, aby stworzyć piękną aranżację.

Kolorystyka:

Szare ściany i białe meble tworzą neutralną podstawę, na której można budować dalsze aranżacje. Aby stworzyć spójny wystrój, warto postawić na kolorystykę skandynawskich wnętrz – biel, szarości oraz pastele. Dodatki w takich barwach idealnie współgrają z szarobialymi ścianami i białymi meblami.

Tekstylia:

Tekstylia to doskonała okazja do tego, aby dodać trochę kolorów do pomieszczenia. Możesz postawić na miękkie narzuty lub pledy w pastelowych odcieniach – różu, lawendzie lub miętowej zieleni. Jeśli chcesz stworzyć bardziej eleganckie wnętrze, postaw na beże lub szlachetne odcienie brudnego różu. Do tego możesz dodać kilka poduszek w jaśniejszych barwach – np. morskiego błękitu lub limonki.

Dekoracje:

Aby urozmaicić aranżację, warto postawić na dekoracje ścienne – obrazy lub plakaty z motywami geometrycznymi lub roślinnymi. Możesz też postawić na ozdoby ze sznurka lub wiklinowego kosza – one również doskonale sprawdzają się we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim. Na półce możesz ustawić figurki ceramiczne lub porcelanowe oraz małe doniczki z roślinami doniczkowymi – np. sukulenty albo paprocie.

Odpowiednia iluminacja:

Odpowiednia iluminacja to kolejny ważny element aranżacji każdego pomieszczenia. W przedpokoju możes


Opublikowano

in

by

Tags: