szare ściany białe meble jakie dodatki

Jakie dodatki do szarych ścian i białych mebli?

Wybór odpowiednich dodatków do wnętrza jest niezwykle ważny. Szare ściany i białe meble to klasyczne połączenie, które można uzupełnić o różnorodne akcenty. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, jakie dodatki pasują do szarych ścian i białych mebli.

Hook:

Czy wiesz, jakie dodatki pasują do szarych ścian i białych mebli? Odpowiednio dobrane akcenty mogą zdziałać cuda! Przyjrzyjmy się bliżej temu, jakie elementy dekoracyjne warto wykorzystać, aby stworzyć piękną aranżację.

Kolorystyka:

Szare ściany i białe meble tworzą neutralną podstawę, na której można budować dalsze aranżacje. Aby stworzyć spójny wystrój, warto postawić na kolorystykę skandynawskich wnętrz – biel, szarości oraz pastele. Dodatki w tych barwach idealnie współgrają z szarobialym tłem i białymi meblami.

Dekoracje ścienne:

Aby urozmaicić szarobiale ściany, warto postawić na dekoracje ścienne. Obrazy lub plakaty to doskonała opcja dla osób, które chcą dodać swojemu wnętrzu charakteru. Można też postawić na ozdoby typu ramki ze zdjęciami lub obrazki z motywami roślinnymi lub geometrycznymi.

Tekstylia:

Tekstylia to kolejny element dekoracyjny, który można wykorzystać do urozmaicenia szarobialego tła. Dywaniki lub chodniki to doskonała opcja dla osób, które chcą nadać swojemu wnętrzu przytulności. Można też postawić na poduszki lub narzuty – one również doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny.

Oświetlenie:

Odpowiednie oświetlenie to niezbędny element każdego wnętrza. Lampy stołowe lub podłogowe to doskonała opcja dla osób, które chcą nadać swojemu pomieszczeniu charakteru. Można też postawić na lampki sufitowe lub punktowe – one również doskonale sprawdzają się jako element dekoracyjny.

Podsumowanie:

Szare ściany i białe meble tworzą neutralne tło, na którym można budować dalsze aranżacje. Aby stworzyć spójny wystrój warto postawić na odpowiednie dodatki – obrazy lub plakaty, dywaniki lub chodniki oraz lampy stołowe lub podłogowe. Dzięki temu można stworzyć piękną aranżację bez potrzeby renowacji całego pomieszczenia!


Opublikowano

in

by

Tags: